Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Чому електронна автоцивілка краще паперової?

img


Електронне ОСЦПВ офіційно зявилося ще у 2017 році. На початку існування цифрової страховки багато водіїв не довіряли нововведенню. І, власне кажучи, вони мали привід. На той момент поліція не була в курсі всіх державних новинок, або ігнорувала електронну автоцивілку. Тому надходило багато скарг від тих, хто оформив цифрове ОСЦПВ раніше.

З того часу все кардинально змінилося. Кожен поліцейський приймає поліс автоцивілки як в електронному вигляді, так і в паперовому. Держава пропонує звертатися на гарячу лінію в разі неправомірних дій поліції за номером 1545. Тому страхи щодо того, що водія оштрафують за відсутність паперового ОСЦПВ повністю невиправдані.

Чому не може бути такого, що поліція оштрафує або не прийме поліс автоцивілки?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, регламентує використання електронного ОСЦПВ, без паперової версії. Згідно з розпорядженням №3631 від 31.08.2017 затверджено впровадження електронного поліса ОСЦПВ.

Чи є різниця між паперовою і електронною формою?

Крім формату — немає. Це такий же «традиційний» поліс, тільки доступний на електронному носії. Також він має безліч переваг.

Як співробітники поліції перевірять наявність страхового поліса?

Співробітникам поліції навіть необовязково просити предявити вашу страховку. Диджиталізація забезпечила можливість перевірки наявності за державним номером автомобіля або за номером електронного поліса.

6 причин оформити електронне ОСЦПВ, замість паперового
  • Оплата та отримання — без виходу з дому. Щоб оформити ОСЦПВ, не потрібно витрачати свій час на дорогу, чергу і спілкування зі страховою компанією. Вся процедура купівлі займає до 5 хвилин при першому оформлення, а при переоформленні 1 хвилину.
  • Реєстрація договору в базі МТСБУ онлайн. Інформація потрапляє в регістр автоматично, нічого вручну заносити не потрібно.
  • Виключено шахрайство з боку продавця. Неможливо підробити бланк, ліцензію і навіть помилитися в заповненні заявки, адже онлайн-менеджер повністю супроводжує оформлення і при виявленні помилок звязується з вами. Читайте також про шахрайство з електронними страховками.
  • Дешевше паперових на 20% внаслідок відсутності логістики та доставляння бланків. Компанія витрачає менше коштів на оренду приміщення, бланки та зарплату співробітників, тому страховка виходить економніше.
  • Завжди ідеальний стан страховки. Бланковий поліс можна пошкодити або зімяти. Іноді навіть до стану недійсності, що неможливо з цифровою версією.
  • Під рукою, навіть офлайн. Тепер хвилювань щодо втрати або крадіжки бути не може.

Важливо обирати надійні страхові компанії. Ще одним плюсом в сторону онлайн-оформлення доводиться те, що у всіх страхових компаній є своя репутація в різних рейтингах. Купівля ОСЦПВ офлайн відбувається з певною страховою компанією, тобто можливості обирати немає. В інтернеті існують спеціальні сервіси-агрегатори, які підберуть страхові пропозиції індивідуально під автомобіль. На Polis.ua біля кожного варіанта від страхової компанії стоять «зірочки» це рейтинг від МТСБУ. Система значно полегшує і розширює вибір в залежності від цін, умов і франшизи.

Онлайн-калькулятор — унікальний інструмент від Загальнодержавного сервісу Polis.ua моментально підбере і порівняє страховки ОСЦПВ, ДЦВ або КАСКО. Рекомендуємо протестувати та переконатися в сучасності й зручності функції.

#автомобіль #автоцивілка #страхування автомобіля #страхові компанії

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути