Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Вартість лікування коронавірусу: чи вигідно оформляти страховку від COVID-19?

img

Понад рік весь світ бореться з коронавірусною інфекцією. Здавалося б, що вакцинація повинна була змінити ситуацію. На жаль, в Україні перший етап вакцинації провалений довіра до препарату серед населення дуже низька. Але навіть щеплення не гарантує максимальний захист від вірусу ефективність вакцини AstraZeneca / CoviShield становить 63%.

Скільки коштує лікування COVID-19?

Не секрет, що лікування коронавірусу коштує дорого. Лікування одного стаціонарного хворого обходиться в суму 20 000 грн, а якщо пацієнт знаходиться в відділенні інтенсивної терапії 45 000 грн. У теорії, лікування в державній лікарні має бути безкоштовним для хворих COVID-19, але в реальності не всім пацієнтам вистачає бюджетних коштів. В такому випадку, родичам доводиться купувати препарати та витратні матеріали своїм коштом.

Лікування вдома легкої форми коронавірусу також обійдеться в тисячі гривень. Для того, щоб визначитися, чи потребує хворий в госпіталізації, потрібно відвідати сімейного лікаря. При наявності декларації прийом доктора буде безкоштовним, в приватній клініці консультація коштує від 500 грн.

Діагностика проводиться за допомогою ПЛР тесту. У напрямку сімейного лікаря аналіз проводиться безкоштовно. Результат буде відомий через 5-10 днів. Оперативніше провести тест можна в лабораторіях. Ціна ПЛР-тесту коливається від 500 грн до 2500 грн, а експрес-діагностика від 550 грн до 2000 грн (залежить від виїзду мобільної бригади).

Спеціального лікування захворювання не існує, тому лікар призначає симптоматичну терапію жарознижувальну (10-100 грн), судинозвужувальні краплі (20-600 грн), льодяники від болю в горлі (70-300 грн), додаткові вітаміни (100-500 грн) і іноді антибіотики.

Доктор може порекомендувати придбати пульсоксиметр для вимірювання кількості кисню в крові. Його вартість на ринку від 500 грн до 4000 грн.

При підозрі на пневмонію може зявитися необхідність зробити компютерну томографію грудної порожнини (від 1500 грн).

Пацієнту також потрібно носити маску на обличчі, якщо він живе не один. Вартість маски приблизно 3 грн, а міняти маску потрібно кожні 2 години.

Орієнтовна сума амбулаторного лікування становить від тисячі гривень до пяти тисяч гривень, в залежності від призначень доктора і перебігу захворювання.

Страхування від COVID-19

Страхові компанії пропонують оформити страховий поліс для фінансового захисту від коронавірусу та отримання компенсації в разі хвороби. Перевага страхування на Polis.ua можливість оформити страховку для літніх людей до 85 років.

Страховий поліс покриває:

  • Проведення тесту на COVID-19 (якщо він виявиться позитивний)*
  • Стаціонарне лікування з приводу COVID-19.
  • Лікування пневмонії.
  • Знаходження в відділенні інтенсивної терапії.
  • Летальний кінець в результаті інфікування коронавірусом.

Вартість поліса від 150 грн до 4740 грн ціна страховки залежить від вибору страхової суми та страхової компанії. Polis.ua співпрацює з кращими страховими компаніями Оберіг, МСК, ARX і VUSO.

*Необхідно уточнювати, чи входить в перелік виплат обраного тарифу тест на COVID-19.

Чи вигідно оформляти страховку від коронавірусу?

Однозначно так. Придбання страхового поліса може окупитися навіть при амбулаторному лікуванні. На жаль, ніхто не застрахований від тяжкого перебігу захворювання, особливо люди старше 45 років з хронічними захворюваннями.

Обираючи страхову пропозицію рекомендуємо ознайомитися з усіма умовами та виплатами. Не варто економити при виборі поліса, адже вибір страхової суми відібється на подальшій виплаті. Наприклад, СК Оберіг в пакеті Lite виплачують компенсацію тільки при стаціонарному лікуванні й не покривають витрати на тест. А СК ARX компенсують діагностику, амбулаторне та стаціонарне лікування при оформленні тарифу Lite.

Багато вчених вважають, що з вірусом зіткнеться кожен, а деякі перехворіють і по кілька разів. Тому рекомендуємо не нехтувати вакцинацією, соціальною дистанцією і дотриманням правил гігієни. Матеріально захистити себе і своїх близьких можливо тільки оформив страховий поліс від COVID-19.

#здоров'я #cтрахування від COVID-19

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути