Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Страхування для автомобілістів

img

Якщо ти досвідчений автомобіліст, то маєш знати, що на дорозі трапляється різне. Інші можуть сказати – «Ніхто від цього не застрахований». Однак ми ламаємо стереотипи та пропонуємо ознайомитися з програмами страхування життя для автомобілістів, які гарантують фінансову підтримку Вашій родині та збережуть у випадку ДТП. Умови програм є досить простими та зрозумілими кожному, тому надалі розглянемо саме їх. Для зручності користувача договір страхування можливо оформити онлайн в один клік на сайті Polis.ua.

Умови програми страхування життя «ТАС – Автомобіліст»

Метою програми «ТАС-Автомобіліст» є забезпечення фінансового відшкодування у випадку отримання травми або ж втрати життя клієнта в результаті ДТП.

За умовами даного договору Страхувальник – фізична особа-резидент є Застрахованою особою. При цьому, Застрахованою може бути особа, вік якої на дату укладення Договору становить від 18 (вісімнадцяти) до 69 (шістдесяти дев’яти) повних років. На момент закінчення дії Договору Застрахованій особі не повинно бути понад 70 (сімдесяти) повних років.

 • Термін дії договору: 12 місяців (на 1 місяць з пролонгацією). Якщо не надійшла оплата за 6 місяців договір припиняє свою дію;
 • Валюта: гривня;
 • Договір покриває ризики: «Втрата життя», «Втрата життя в наслідок ДТП», «Травматизм в наслідок ДТП»;
 • Вигодонабувачем за страховим випадком «Травматизм внаслідок ДТП» є Застрахована особа. За страховими випадками «Втрата життя», «Втрата життя внаслідок ДТП» є спадкоємці Страхувальника.

Протягом одного року з моменту набрання чинності договору страхування Застрахована особа має можливість скористатись сервісом «Лікар онлайн» через підключення до системи телемедицини «Платформа», доступ до якої надає партнер Страховика ТОВ «Лікар Онлайн», що передбачає надання необмеженої кількості онлайн консультацій терапевта або педіатра та 5 (п’яти) консультації спеціалістів вузького профілю стосовно стану свого здоров’я.

Умови програми страхування життя «Реабілітація після ДТП»

Основним завданням програми страхування «Реабілітація після ДТП» є надання матеріальної допомоги Застрахованій особі для реабілітації після ДТП.

Страхувальник за Договором — дієздатна фізична особа — резидент віком від 18 (вісімнадцяти) повних років, яка уклала або укладає Договір на користь себе або членів своєї родини. Застрахованою особою може бути Страхувальник (у разі укладання Договору на свою користь) або інша фізична особа за призначенням Страхувальника. Застрахованою особою може бути особа віком від 1 (одного) до 64 (шістдесяти чотирьох) років (включно).

 • Термін дії договору: від 1 до 20 років;
 • Валюта: євро;
 • Договір покриває ризики: «Втрата життя», «Настання критичного захворювання та/або стану, що потребує проведення реабілітаційної програми після ДТП»;
 • Отримувачем страхової виплати за страховим випадком Настання критичного захворювання та/або стану, що потребує проведення реабілітаційної програми після ДТП), є Застрахована особа, за страховим випадком «Втрата життя» – спадкоємці Застрахованої особи.

Місце дії договору страхування являється тільки територія України. Однак територія надання Застрахованій особі послуг з реабілітації за страховим випадком «Настання критичного захворювання та/або стану, що потребує проведення реабілітаційної програми після ДТП» є країна Ізраїль.

#автомобіль #автоцивілка #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

 • Автоцивілка;
 • КАСКО;
 • Туристичне страхування;
 • ДЦВ;
Розгорнути