Оплата штрафів ПДР онлайн
Пошук та оплата штрафів за порушення ПДР та правил паркування за посвідченням водія, тех. паспортом або ІПН
Безкоштовно
Перевірити наявність штрафів ПДР
Знайти штрафБезкоштовно
Отримувати повідомлення про нові штрафи
ПідписатисяСтатистика штрафів на Polis.UA
Терміни оплати штрафу
Вам слід сплатити штрафне пізніше 15 днівз моменту, коли його виписали, інакше сума стягнення збільшитьсяв 2 рази!
За сплату постанови у перші 10 днів законом передбачено знижку50%,крім тих, що були складені патрульною поліцією
(Закон адміністративного кодексу України 300-1).Знайти та сплатити штраф - легко
- 1Вкажіть серію, номер постанови та номер автомобіля
- 2Перевірте правильність введених даних
- 3Здійсніть оплату та отримайте квитанцію про оплату
- 1Вкажіть серію, номер постанови та номер автомобіля
- 2Перевірте правильність введених даних
- 3Здійсніть оплату та отримайте квитанцію про оплату
- 1Вкажіть серію, номер постанови та номер автомобіля
- 2Перевірте правильність введених даних
- 3Здійсніть оплату та отримайте квитанцію про оплату
- 1Вкажіть серію, номер постанови та номер автомобіля
- 2Перевірте правильність введених даних
- 3Здійсніть оплату та отримайте квитанцію про оплату
Переваги сплати штрафів на сайті Polis.UA
Пошук та оплата
❯Перевірка та оплата штрафу онлайн на сайті Polis.Ua 24/7 за 2 хвилиниАвтопогашення
❯Автоматичне погашення штрафу за порушення ПДР (в т.ч. відеофіксація) та правил паркування у базі Патрульної поліціїШвидкість
❯Зараховуємо сплату з картки будь-якого банку на рахунок казначейства на наступний деньПідтвердження оплати
❯Отримайте квитанцію на свою електронну пошту одразу після оплатиПослуга сповіщення
❯Підписка на отримання повідомлень про нові штрафиГарантія
❯Усі реквізити бюджетної організації автоматично внесені до квитанції - платіж 100% надійде до бюджету
Часто задавані питання
сплатити штраф онлайн Ви можете через сервісну систему POLIS.UA
звернутися в будь-яку установу банку України. При цьому необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу, індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків, примірник постанови у справі про адміністративне правопорушення
перевірка погашення залежить від наявності постанови в базі патрульної поліції та інформації з Держказначейства про надходження коштів.
про погашення можна дізнатися, звернувшись в управління поліції Вашого міста.
Ви можете звернутися в управління патрульної поліції Вашого міста.
департамент патрульної поліції працює над вирішенням цієї послуги в онлайн режимі, але на жаль зараз такої технічної можливості немає.
в ситуації, коли ви заплатили меншу суму стягнення, вам в першу чергу слід звернутися в управління патрульної поліції Вашого міста. Якщо постанова ще не прострочена, ви зможете доплатити необхідну суму і, надавши обидві квитанції про оплату, закрити постанову.
Якщо ви зробили помилку в серії або номері постанови, то для того, щоб постанова була оброблена, Вам потрібно буде звернутися в управління патрульної поліції, яка видала постанову про правопорушення і пояснити ситуацію.
Для цього Вам потрібно звернутися в управління патрульної поліції, написати заяву про повернення коштів та надати необхідний пакет документів:
паспорт громадянина України;
ідентифікаційний номер платника податків;
копію квитанції.
На виконання постанови надається 15 днів. Вже на 15-й день сума подвоюється і постанова іде в виконавчу службу. На жаль таке може статися, навіть при оплаті постанови в останній день. Після сплати подвійного штрафу потрібно відвезти квитанцію в управління патрульної поліції та підтвердити її там. Якщо в даний момент постанову вже направлено до виконавчої служби, потрібно буде везти підтверджену квитанцію в виконавчу службу.
Оплата на рахунок казначейства виконується у день фактичної оплати. Інформація про статус постанови, за умови сплати в установлений законом термін, направляється в базу поліції в термін від 7 робочих днів до декількох тижнів. Термін відправки повідомлення про погашення залежить від наявності постанови і її оплати в базі.
Якщо у вас відрізняються реквізити на сайті від реквізитів, у постанові зверніться відразу в чат техпідтримки.
Також для сплати штрафів ви можете перевірити коректність реквізитів на сайті казначейства:
https://www.treasury.gov.uaКоли штраф буде сплачено, кошти перерахуються на рахунок держказначейства. Після цього в термін від 3 до 10 днів сповіщення про стан постанови буде передано до поліцейської бази або бази інспекції з паркування. Період відправлення повідомлення порушнику про повноме погашення залежатиме від кількості днів, які триватиме вищезазначена процедура.
Погасити паркувальний штраф або із камер фото- та відеофіксації, порушник може протягом 30 днів. Якщо сплатити штраф у перші 10 днів після набрання чинності ухвалою, то поширюється знижка 50%.
У цьому випадку доведеться сплачувати у подвоєному розмірі, і на протязі трьох місяців ухвала може бути відправлена до виконавчої служби. Такий варіант можливий навіть якщо сплатити штраф в останній день вказаного терміну (30-й день).
Якщо після подвійного стягнення, не з'явилося повідомлення про те, що ухвала передано до виконавчої служби (ДВС), то потрібно з'явитися туди і дізнатися про подальші дії. Оплата здійснюється вже на інший рахунок. У виконавчій службі необхідно дізнатися про реквізити рахунку державної виконавчої служби. Далі після оплати роздрукувати квитанцію і пред'явити її в ДВСі.
Якщо помилково було сплачено кошти на реквізити місцевої паркувальної інспекції, то треба звернутися до їхньої бухгалтерії. Там Вас попросять мати при собі три копії:
чек про оплату постанови;
паспорт;
ІПН.
Знижка поширюється лише на ті види стягнень, які виписані камерами фото-, відеофіксації та інспекторами з паркування. Не варто плутати із TruCam. Також знижка не розповсюджується на штрафи, які винесла патрульна поліція. З моменту виписування постанови та набуття нею чинності, порушнику дається 10 днів, щоб сплатити штраф зі знижкою 50%. Після сплати постанова автоматично вважатиметься виконаною.
Корисні статті
Усе онлайн. Дуже швидко. Найкращі ціни.
Популярні види страхування
Автоцивілка
Це така ж страховка на авто, як і традиційна паперова, тільки в електронному вигляді.
Туристичне страхування
Загальнодержавний сервіс оформлення електронних полісів туристичного страхування онлайн
Страхування здоров'я
Наше завдання – дати вам максимально широкий вибір від найкращих постачальників послуг за найкращими цінами. І зробити процес покупки простим та зручним. А головне – швидким.
Зелена картка
Обов'язкове автострахування для виїзду до Європи. Дешевше та надійніше, ніж купувати поліс на кордоні.
Все в одному!
Встанови додаток POLIS.UA та отримай усі фінансові послуги у своєму смартфоні!
POLIS.UA
Онлайн страхування разом із POLIS.UA
Оплата автоштрафів в Україні викликає у водіїв безліч питань. З 2020 року в Києві працюють камери автоматичної фіксації порушень ПДР. Комплекси автофіксації контролюють дотримання безпечної швидкості на дорозі, а за порушення ПДР автомобілісту приходить штраф за перевищення швидкості.
З березня 2021 року оплата штрафу через інтернет стала популярною послугою. Адже суми автоштрафів зросли в рази. А зі збільшенням кількості камер фотофіксації зростає і кількість постанов.
Топ-5 поширених авто штрафів в Україні
За статистикою у 2020 році відбулося 168 тисяч дорожньо-транспортних подій, що викликані недотриманням правил дорожнього руху.
Рейтинг найчастіших порушень ПДР:
- Перевищення швидкості — рекордсмен за запитом "онлайн оплата штрафів ДАІ ". Це пов'язано з можливостями камер фотофіксації порушень. Нагадаємо, що безпечна швидкість в населених пунктах становить 50 км/год, поза населеними пунктами — 90 км/год, допустима швидкість на дорогах з розділовою смугою — 110 км/год, на автомагістралях дозволена швидкість до 130 км/год.
- Недотримання правил маневрування. Учасники дорожнього руху не можуть знати про наміри інших водіїв перелаштуватись або зробити поворот. Тому важливо заздалегідь, перед маневром подавати сигнал. Тільки дотримання правил дорожнього руху та уважність на дорозі допоможуть уникнути аварійної ситуації.
- Ігнорування безпечної дистанції.
- Водій керує авто в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.Оплата штрафу ПДР онлайн за водіння напідпитку обійдеться в 17 000 гривень і спричинить покарання, аж до позбавлення водійських прав.
- Ігнорування правил проїзду перехресть.
В Україні планується установка камер автофіксації у всіх великих містах. Зараз в Києві та Львові системи фотофіксації працюють у звичайному режимі, в інших містах — в тестовому режимі.
Як сплатити штрафи онлайн зі знижкою в 50%
Оплата ПДР штрафів через інтернет дозволяє заощадити половину коштів від зазначеної в постанові суми. Знижка діє на штрафи за паркування та з камер фотофіксації. Загальний час, щоб погасити штраф – 15 днів.
Якщо сплатити штраф ПДР протягом 10 днів, тоді сума платежу зменшується у два рази. Наприклад, якщо ви перевищили швидкість в населеному пункті на 20 км/год, то перші 10 днів стягнення за перевищення швидкості (автофіксація) складе 170 гривень замість 340 гривень.
Оплатити штраф онлайн можливо за порушення правил дорожнього руху, оформлений особисто поліцейськими або з камер фотофіксації.
Як проводиться оплата штрафу за порушення ПДР в Україні:
- вкажіть на сайті серію, номер постанови і номер автомобіля;
- введіть ПІБ, яке зазначено в постанові;
- введіть суму оплати з постанови;
- введіть електронну пошту, куди хочете отримати квитанцію про оплату;
- далі вкажіть банківську картку і зробіть платіж.
Як дізнатися свої автомобільні штрафи
Пошук і оплата штрафів ПДР онлайн можлива за допомогою українського сервісу Polis.ua. Перевірка безкоштовна і без комісії. Перевірка можлива за водійським посвідченням, технічним паспортом або ІПН. Досить вказати необхідні дані, щоб дізнатися інформацію. Виняток становлять паркувальні стягнення, адже вони не потрапляють в базу поліції.
Важливо регулярно перевіряти наявність порушень, тому що постанови не завжди доходять до адресата. Якщо водій змінить місце проживання, то лист буде втрачено. Про заборгованість порушник дізнається тільки після того, як прийде повістка в суд. Скоро в додатку Polis.ua з'явиться функція відстеження автоштрафів, де будуть приходити автоматичні повідомлення на смартфон.
Що буде, якщо не сплатити штраф ПДР
Онлайн оплата штрафу ДАІ в Україні повинна відбуватися порушником в період 15 днів з моменту винесення постанови. Якщо водій проігнорує встановлений законом термін, то сума подвоюється і справа передається до Державної виконавчої служби, де відкривається провадження за порушення ПДР.
Виконавча служба може накласти арешт на банківські рахунки, авто, майно і заробітну плату. Через рішення суду також можлива заборона на виїзд за кордон.
Де оскаржити автомобільний штраф
Якщо водій вважає, що оплата за штраф ДАІ недоречна і вирішить оскаржити, то він може це зробити протягом 10 днів з моменту отримання постанови про адміністративне правопорушення. Для оскарження потрібно підготувати:
- копію постанови;
- письмову заяву про неправомірність виписки постанови.
Звернутися з документами можна до керівництва патрульної поліції або в суд за місцем прописки. Водій оплачує судовий збір тільки в разі програшу судової справи.
Таблиця штрафів за порушення ПДР України
Закон України №1231-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» набрав чинності з березня 2021 року. Новий документ посилює контроль за дотриманням безпечної швидкості, тверезим станом водіїв та ін.
Щоб оплата штрафів онлайн не викликала труднощів в правильності суми, скористайтесь таблицею:
Порушення | Розмір стягнення |
---|---|
Не пристебнутий ремінь безпеки | 510 грн |
Порушення правил дорожнього руху (проїзд перехресть, обгін, зупинки, проїзд на червоне світло) | 510 грн |
Перевищення швидкості в населених пунктах більш ніж на 20-50 км/год | 340 грн |
Перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год | 3 400 грн |
Створення аварій | 1 445 грн |
Штраф за керування без прав | 3 400 грн |
Управління транспортом в стані сп'яніння | 17 000 гривень і позбавлення водійських прав на 1 рік |
Розмови мобільним телефоном під час керування ТЗ без гарнітури | 510 грн |
Відсутність поліса автоцивілки | 424 грн |
Повну таблицю штрафів ПДР читайте в нашійстатті.
Оплата через POLIS.UA – це
- Швидкість.Кошти буде перераховано на рахунки Державного казначейства України протягом поточного операційного банківського дня
- Автоматичність.Штраф буде автоматично погашено у базі Патрульної поліції України
- Економія часу.Дана послуга пропонує Вам заощадити свій час та заповнити необхідні дані в онлайн режимі для сплати штрафу за порушення ПДР
- Безпечний платіж.Сплата на рахунок казначейства карткою будь-якого банку. Списання та зарахування коштів виконується національною платіжною системою LuckyPay
- Електронна квитанція.Одразу отримайте квитанцію на email
Закон України про адміністративні правопорушення
Відповідно дост. 307 Кодексу Українипро адміністративні правопорушення, постанова має бути сплачена порушником не пізніше ніж через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а у разі оскарження або внесення на неї подання прокурора такої постанови - не пізніше ніж через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або постанови без задоволення.
Патрульна поліція України
- Патрульна поліція приймає електронні листи на адресу[email protected]
- Гаряча лінія(044) 287-82-82працює з 8 до 20 години щодня, для надання інформаційних консультацій, прийому повідомлень про проблеми, вирішення яких відноситься до повноважень патрульної поліції, та зауважень та побажань щодо роботи патрульних.
- Регіональне Управління Патрульної Поліції можна знайти за цимпосиланням.
Страхові продукти на Polis.ua:
- ОСЦПВ.Обов'язкова страховка на авто - швидке оформлення онлайн, надійні страхові компанії України, найвигідніша ціна.
- Туристична страховка.Покриває медичні витрати за кордоном, у тому числі стоматологічну допомогу та купівлю медикаментів. Широкий спектр ризиків, найкращі ціни.
- Страхування від COVID-19.Фінансово захищає від витрат, які клієнт може зазнати при настанні коронавірусної хвороби-19.
- КАСКО. Крім повногоКАСКО,на polis.ua можна вибрати та оформити онлайндоступне КАСКО,що покриває кілька ризиків.
- Страхування квартири/будинку.Захист від пожеж, потопів, крадіжок, стихійних лих та ін.