Про проєкт

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛІС.ЮА» (POLIS.UA) є представником страхових компаній (страховим посередником з продажу страхових продуктів та укладання договорів страхування, згідно з Законом України «Про страхування», - страховим агентом).

ТОВ «ПОЛІС.ЮА» як страховий посередник, застосовує електронний сервіс реалізації страхових продуктів – POLIS.UA, для інформування споживачів, допомоги їм в пошуку, аналізі та придбані необхідних страхових послуг.

POLIS.UA - новий електронний сервіс реалізації страхових продуктів, заснований на принципах надійності, прозорості та зручності для клієнтів і працює в режимі 24/7.

Сервіс POLIS.UA забезпечує рівний доступ споживачів до ринку страхових послуг, формує передумови для розвитку конкурентного середовища, забезпечує професійну допомогу у виборі страхових продуктів. Завдяки нашому пошукатору, користувачі отримують онлайн доступ до різноманітних страхових послуг, що надаються страховими компаніями, офіційним представником (страховим агентом) яких є ТОВ «ПОЛІС.ЮА». Це відбувається в режимі 24/7, де споживачі мають можливість легко та швидко порівняти пропозиції, скористатися сервісом зручного онлайн оформлення та всіма перевагами онлайн дистрибуції, побудованої за допомогою сучасних технологій.

Як страховий посередник, ТОВ «Поліс.ЮА» пропонує придбати за допомогою власного електронного сервісу такі страхові продукти страхових компаній-партнерів ТОВ «Поліс.ЮА», як обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ та Зелена картка), туристичне страхування, страхування наземних транспортних засобів (КАСКО), страхування майна, страхування життя та здоров’я та інші страхові послуги. У перспективі сервіс буде розширено шляхом пропонування допомоги в пошуку та придбані інших кредитних, страхових, інвестиційних та фінансових продуктів таких, як: державні і корпоративні облігації, паї пайових інвестиційних фондів (ПІФ), іпотечне кредитування, банківські депозити.

Перевірити наявність ТОВ «Поліс.ЮА» в реєстрі Моторного (транспортного) страхового бюро України можна за посиланням у реєстрі страхових агентів МТСБУ

Перейдіть та введіть для пошуку код ЄДРПОУ ПОЛІС.ЮА - 41844667

Головна мета POLIS.UA - зробити так, щоб споживач отримував фінансові послуги настільки швидко, зручно та вигідно, наскільки це можливо в сучасному світі.

Угода користувача

Страхові компанії-партнери