Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Альтернативне кредитування

img

Кредит – слово, яке викликає у людей досить різні змістові асоціації. Для деяких кредит є рятувальним човном у виході зі складної фінансової ситуації. Однак, є і ті, що категорично не хочуть мати справу з такою альтернативою для вирішення ситуації. Тому, в даній статті поговоримо про особливості кредитування та визначимо чим вигідне воно може бути для людей. 

Система кредитування сьогодні в Україні досить розвинута і надає різноманітні послуги для визначених потреб. Основною формою реалізації кредитних відносин виступають кредитні інструменти. Поширеними інструментами на ринку є кредити банків і небанківських фінансово-кредитних установ, використання яких є досить ефективним та задовільняє потреби користувача висуваючи власні вимоги. 

Кредити банківських установ 

Взяти кредит в банку має сенс, тоді, коли Вам необхідна велика сума коштів на довгостроковий період погашення. Дана установа надає послуги кредитування фізичним і юридичним особам. Кожний банк диктує свої умови, процентні ставки та інші важливі нюанси угоди. Проте, отримання кредиту в банку процедура не із простих, інколи для цього доводиться зібрати чимало документів та виділити певний час на очікування позитивного рішення від банку. 

Перевагами отримання кредиту в банківській установі є те, що банк гарантує ваш фінансовий захист. Ви можете отримати кредит на значну суму, наприклад, для придбання житла чи автомобіля. Ще однією перевагою є спеціалізація кредитних програм, які пропонує банк.

Однак, є інша сторона медалі, яка показує ряд недоліків при процедурі банківського кредитування. Основними з яких є досить суворі вимоги, які висуває банк до отримувача кредиту. Процедура отримання кредиту може затягнутися на тривалий період, бо банк зважує рішення у видачі кредиту. Також, варто звертати увагу на те, що якщо ви маєте погану кредитну історію, то отримання кредиту в банку стає неможливим. 

Кредити фінансово-кредитних установ

До таких кредитних установ належать кредитні компанії, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди та компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг. Основним видом діяльності таких установ є надання фінансових кредитів на власний ризик.  Фінансовий кредит — це кошти, які надаються у позику юридичній або фізичній особі на визначений строк та під процент.  

Перевагами фінансово-кредитних установ є те, що в них лояльне ставлення до фінансового стану клієнта. Вони підбирають гнучкий підхід до кожного позичальника коштів, а процедура отримання коштів є досить швидкою. Однак недоліки в цьому також є. Вони полягають в тому, що кредит видається переважно на короткостроковий термін та в невеликій сумі. При отриманні такого кредиту установа встановляє свої правила за якими ставки кредитування є досить високими в порівнянні з банком. 

Онлайн кредитування 

За останній час на ринку кредитування є актуальним інструмент онлайн кредитування. Дані послуги приваблюють населення передусім тим, що вони є швидкими в оформленні, тобто кредит можливо оформити буквально за 15 хвилин. Ви можете підібрати вигідну програму при наданні мінімуму документів. Такою  послугою можливо скористатися на сайті POLIS.UA в розділі «Кредити». Тут ви можете:

#кредит

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути