Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Як вигідно оформити КАСКО?

img

Водії майже завжди ретельно дбають про свій автомобіль. Це не дивно, адже машина — велика покупка, яку іноді можна порівняти з нерухомістю. Важливо регулярно відвідувати станцію технічного обслуговування, підтримувати чистоту салону і фінансово захищати автомобіль від будь-яких неприємностей. Останній пункт охоплює наявність чинного поліса ОСЦПВ і повний пакет КАСКО. Оформлення КАСКО дешевше, ніж ринкові пропозиції – це реально, бо вартість поліса на Polis.ua вже вказана зі знижкою 10%.

Що таке КАСКО?

КАСКО — це повне або часткове страхування автомобіля від різних ризиків. До їх переліку найчастіше входить викрадення авто, будь-які ушкодження, пожежа, ДТП, стихійні лиха та інше.

Основна відмінність ОСЦПВ і КАСКО — це те, що автоцивілка захищає цивільно-правову відповідальність водія перед учасниками дорожнього руху, а КАСКО страхує безпосередньо сам автомобіль. Наприклад, якщо трапляється аварія, то страхова компанія винуватця ДТП за полісом автоцивілки виплачує компенсацію постраждалій стороні на ремонт авто і / або медичне лікування. А поліс КАСКО виплачує суму збитку страхувальнику, незалежно чи є він винуватцем аварії чи ні.

Що ж покриває поліс КАСКО?

Кожна страхова компанія вказує в договорі свої ризики, які покриваються. До основних відносять ДТП, викрадення, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, повне знищення автомобіля, пожежа, вибух і випадкові пошкодження. Деякі ризики передбачають особливі умови для отримання виплати.

Франшиза ділить страховки КАСКО за покриттям на повні та часткові. Франшиза в КАСКО — це відсоток від вартості авто, який не буде виплачуватися страховою компанією. В пакетах вказують франшизу окремо зо різними ризиками. Повне КАСКО пропонує нульову франшизу. В цьому випадку вартість поліса буде вище, але власнику страховки не доведеться докладати гроші на ремонт зі своєї кишені. Часткове КАСКО характерно тим, що відсоток франшизи за викраденням буде вище, ніж за пошкодженням. Наприклад, при випадковій дрібній поломці дзеркала автомобіля, ремонт потрібно буде оплачувати самостійно.

Страхові компанії пропонують три пакети КАСКО: «Лайт», «Популярний» та «Преміум». Вони відрізняються тарифом і франшизою. У варіанті «Преміум» найвищий тариф виплати та нульова франшиза, а в пакетах «Лайт» та «Популярний» різний відсоток франшизи по крадіжці, пошкодженню, і менший тариф.

Не можна однозначно сказати який пакет вигідніше і за ціною, і за збитком. Покупцеві необхідно самостійно обирати поліс виходячи з власної ситуації. Наприклад, досвідченому водієві з маркою автомобіля, яку рідко викрадають, можливо, краще оформити «Лайт» витрати на поліс будуть менше, проте страховка буде покривати повний перелік ризиків. Додатково ризики та франшизу завжди можна додати, а також змінити розмір франшизи.

Як швидко оформити КАСКО?

Скористайтеся Загальнодержавним сервісом-агрегатором, який підбере страховку за 1 хвилину. Polis.ua співпрацює з відомими страховими компаніями з рейтингу МТСБУ. Читайте також, наскільки рейтинги допомагають уникнути шахрайства.

  1. В онлайн-калькуляторі КАСКО визначте ринкову вартість машини за державним номером або введіть номери свого автомобіля.
  2. Введіть дані про авто — кількість водіїв, їх вік, страж водіння, використання для послуг таксі та інше.
  3. Порівняйте пропозиції від страхових компаній, оберіть необхідний пакет КАСКО.
  4. Оформить заявку та очікуйте дзвінок від страхової компанії.

Звертайте увагу, що деякі страховки діють не тільки в Україні, але і в Європі, країнах СНД. Страхові компанії можуть пропонувати сплатити страховий поліс за кілька платежів (частинами), послугу евакуатора та інші переваги.

Нагадуємо, що ОСЦПВ — це обовязкове цивільно-правове страхування, тому його необхідно мати в будь-якому випадку. Якщо оформити заявку через сайт, то сервіс Polis.ua надасть кешбек 15% на автоцівілку. КАСКО — це добровільне доповнення для захисту і безпеки автомобіля. Оформлення КАСКО на Polis.ua заощаджує 10% коштів, адже спеціальні ціни вже вказані на сайті.

#автомобіль #автоцивілка #каско #ОСЦПВ #страхування автомобіля #страхові компанії

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути