Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Що таке ДГО і навіщо його оформляти?

img

Всі автомобілісти знають про необхідність оформлення автоцивілки, адже, крім того, що цього вимагає закон, автоцивілка фінансово виручає в ДТП. Щорічно купуючи ОСЦПВ водій страхує свою відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху. Так, маючи поліс та ставши винуватцем аварії, відшкодування потерпілому за водія виплатить страхова компанія.

Страхові компанії створили додатковий поліс до автоцивілки для захисту своїх клієнтів від неприємних ситуацій, коли зі своєї кишені потрібно оплатити ремонт чужої машини.

Добровільне страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ) — це розширення ліміту виплати по полісу ОСЦПВ. Воно поширюється на ремонт авто потерпілого в ДТП і на відновлення здоров’я постраждалих.

Для чого потрібна ДЦВ?

Змоделюємо зрозумілу ситуацію. Уявіть, як виїжджаючи з парковки торгівельного центру ви зачепили припаркований BMW X6. Тривожно від однієї думки про таке. Гірше стає, коли розумієш, що поліс автоцивілки покриває збитки на ремонт майна до 130 000 грн. А мінімальна вартість оригінальної фари BMW X6 від 50 000 грн, переднього бампера — від 20 000 грн, передньої чверті 70 000 грн, і це тільки вартість запчастин, без роботи автомайстерні.

Якщо нашому водієві буде нарахований збиток в 150 000 грн, то страхова компанія покриє 130 000 грн, а решту збитку, 20 000 грн, йому доведеться сплачувати зі своєї кишені.

Саме для того, аби запобігти подібним ситуаціям, і потрібно оформити ДЦВ.

Неможливо передбачити й поведінку інших водіїв на дорозі. Як би добре ви не керували автомобілем, але різкі та неочікувані рухи інших машин можуть перешкодити вчасно відреагувати. Наприклад, ухиляючись від зіткнення можна пошкодити авто поруч.

Як ДЦВ працює?

ДЦВ є доповненням до ОСЦПВ. Вибравши відповідний варіант автоцивілки можна вказати додатковий ліміт відповідальності. Він досягає від 100 000 грн до 1 000 000 грн. У додатковому страхуванні цивільної відповідальності немає франшизи, що значно спрощує страхування.

Процедура виплати відбувається поетапно. Спочатку виплачується збиток по ліміту автоцивілки, а якщо недостатньо коштів і сума перевищує встановлений ліміт, тоді погашається коштом полісу ДЦВ.

Де придбати ДЦВ?

Всього за кілька кліків можна оформити додаткове покриття до поліса ОСЦПВ. На Polis.ua до автоцивілки запропоновані варіанти розширення ліміту на 100 000 грн, 200 000 грн, 250 000 грн, 500 000 грн і 1 000 000 грн. Загальна вартість страховки розраховується враховуючи автоцивілку і ДЦВ.

Докупити добровільне страхування цивільної відповідальності на Polis.ua можна навіть після придбання автоцивілки у вашому особистому кабінеті.

Що впливає на цінуДЦВ?

Кожна страхова компанія встановлює свою вартість полісу, але є параметри, на які спираються страховики.

  • Ліміт страхової виплати;
  • Характеристики автомобіля (потужність двигуна, місце реєстрації та інше)
  • Додаткові послуги, які включаються в договір;
  • Термін дії ДЦВ.

Звичайно ж, поліс додаткового покриття не обов’язкова вимога для автомобілістів і оформляється за бажанням. Але є безліч переваг оформлення ДЦВ та ОСЦПВ разом, починаючи від матеріального захисту себе від непередбачених ситуацій до більш впевненого і спокійного відчуття на дорозі. Ще одним варіантом може бути оформлення КАСКО.

#додаткове страхування #додатковий ліміт #дцв #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути