Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Fishka і Polis.ua стали партнерами

img
Чому вигідно оформляти страхові поліси з карткою Fishka?

Fishka — це програма накопичення балів за щоденні покупки. Власник картки використовує бали на знижки, поповнення рахунку і винагороди з Каталогу Fishka. Картка допомагає економити гроші без зайвих турбот.

Fishka для Polis.ua — це повернення до 25% від суми покупки на Polis.ua*, яке власник картки Fishka отримує на баланс балами. Бали можна витратити на покупки, в тому числі на сайті Polis.ua.

* Страхові та фінансові продукти, за які нараховується кешбек, зазначені на сайті.

Який кешбек можна отримати на Polis.ua?

• Власники картки Fishka при оформленні товарів на Polis.ua, без додаткових промокодів, отримують гарантоване повернення 10% балами на персональну картку Fishka*.

• При наявності промокоду Polis.ua і картки Fishka розмір кешбеку може досягати 25%. В цьому випадку є три варіанти перерахування коштів — на банківську картку, на поповнення рахунку мобільного телефону або на особисту картку Fishka.

• Приводьте друзів і отримуйте кешбек 10% за їх покупки на сайті Polis.ua. Кошти можна перерахувати на банківську картку, на поповнення рахунку мобільного телефону або на особисту картку Fishka балами.

* При виведенні кешбеку на картку Fishka податки не утримуються. При виведенні на банківську картку або поповнення мобільного номера утримуються військовий збір і ПДФО.

Як отримати кешбек від Polis.ua на карту Fishka?
  1. У Вас вже є картка Fishka. Зареєструйтеся на Polis.ua та вкажіть номер телефону, до якого прив’язана картка Fishka. При оформленні страхового поліса Polis.ua автоматично додасть Вашу картку Fishka та запропонує зарахувати кешбек на неї.
  2. У когось з родини або друзів є картка Fishka чи Ваша картка зареєстрована на інший номер телефону. Якщо Ваша картка Fishka прив’язана до іншого номеру телефону або Ви хочете отримувати кешбек на картку дружини/чоловіка/батьків/друзів, тоді сервіс запропонує ввести її номер самостійно.
  3. У вас немає картки Fishka. Сервіс Polis.ua допоможе відкрити нову картку та після оформлення страхового поліса автоматично зарахує кешбек на неї.
Як витратити бали на Polis.ua?

Партнерство з Fishka дає можливість оформляти страхові поліси на Polis.ua зі значною вигодою. Балами клієнт незабаром зможе оплатити до 20% вартості полісів ОСЦПВ і 40% туристичної страховки.

Як отримати картку Fishka?

Для того, щоб оформити картку, натисніть кнопку «Зареєструвати картку».

Як відстежувати баланс балів?

Скоро відстежувати баланс буде можливо в особистому кабінеті на сайті Polis.ua і в мобільному додатку Polis.ua.

Інший спосіб перевірити баланс — зайти в розділ «Персональний кабінет» на сайті myfishka.com, в мобільному додатку або подивитися в чеках оплати в магазинах-партнерах.

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути