Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Як зручно оформити ОСЦПВ

img

Карантин прискорив диджиталізацію бізнесу: люди оцінили перевагу роботи та навчання вдома, все більше покупок здійснюють в інтернет-магазинах, а особисті зустрічі легко замінюються голосовими повідомленнями.

Після карантину перехід бізнесу і навчання в онлайн придбав серйозність. Люди зрозуміли, що стабільна робота можлива і віддалено, коли під рукою телефон або ноутбук. Купівля речей спростилася все доступно в інтернеті.

На щастя, тепер навіть можна оформляти документи онлайн, де немає черг і безлічі непотрібних паперів. Щоб купити страховку для автомобіля, потрібно перейти на сайт, вказати потрібні параметри, калькулятор прорахує всі варіанти. Електронне ОСЦПВ в Україні це законно і дуже зручно.

Polis.ua це перший Всеукраїнський онлайн сервіс для зручного і швидкого оформлення страховки на авто. Сайт-агрегатор співпрацює з понад 20 страховими компаніями, які пропонують понад 100 варіантів страхових полісів. У будь-якому місці та в будь-який час доби, маючи тільки доступ до інтернету, Ви можете зайти на сайт і переглянути пропозиції.

ОСЦПВ оформлюють, щоб, в разі ДТП, страхова компанія покрила витрати на ремонт. Винуватець може не переживати про те, де взяти гроші на компенсацію, тому що суму виплачує компанія, яка застрахувала водія.

Яка програма лояльності в Polis.ua

Polis.ua дозволяє придбати ОСЦПВ для автомобіля на кращих умовах. Сервіс надає кешбек до 15%. Через це ціни на страховий поліс частіше нижче, ніж на сайтах страхових компаній. Промокод можна отримати Polis.ua при підписці на розсилку, також при покупці талонів на паливо, або використанні акційних промокодів страхових компаній.

Як отримати кешбек на Polis.ua

Polis.ua запустив нову партнерську програму. Поділіться промокодом на кешбек 10% від Polis.ua з одним. Він оформлює ОСЦПВ онлайн Ви отримуєте винагороду у вигляді 10% суми його страховки за залучення нового клієнта. Реферальна програма дозволяє пасивно отримувати дохід. Якщо кількість бонусів за залучення клієнтів буде більше ніж 1000 грн, то ми подвоюємо цю суму!

Також страхові компанії часто надають знижки на купівлю автоцивілки на Polis.ua.

У вас є карта Fishka? Тоді отримуйте 10% балами на карту Fishka за оформлення ОСЦПВ і 20% за туристичну страховку.

Чому оформляти ОСЦПВ на Polis.ua

Оформити автоцивілку онлайн можна всього за кілька хвилин. Калькулятор розрахунку на сайті-зібранні допомагає вибрати найкращі варіанти для вашого автомобіля. У фільтрі вкажіть потрібну франшизу та інші параметри для показу вигідних полісів Polis.ua підбере різні варіанти.

Консультанти сервісу Polis.ua завжди на звязку і моментально допоможуть розвязати питання придбання ОСЦПВ онлайн.

Polis.ua Ваш надійний партнер

Сайт-агрегатор співпрацює тільки з великими офіційними страховими компаніями, які користуються популярністю серед фінансових компаній і зареєстровані в МТСБУ.

Polis.ua вибирає тільки сумлінних і надійних партнерів і стежить за рейтингом страхових компаній.

#ОСЦПВ #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути