Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Яке додаткове обладнання варто ставити на автомобіль?

img

При купівлі нового автомобіля Ви стикаєтеся з вибором марки автомобіля, моделі і його комплектації.

В даний час вибір марок і моделей в Україні дуже великий. Практично кожен автовиробник офіційно поставляє в Україну широкий спектр своїх моделей.

Якщо Ви визначилися з маркою автомобіля і з моделлю, перед Вами постає питання вибору комплектації. Зрозуміло, що більш дорогі комплектації включають в себе набагато більше число опцій, ніж дешевші. Чи варто переплачувати за ці опції чи ні, вирішувати Вам, тут все залежить від Ваших фінансових можливостей і бажання мати в автомобілі якісь певні опції.

Варто відзначити, що часто автомобілі поставляються з конвеєра в спеціальних комплектаціях, які вже містять певні опції. Такі комплектації часто називаються: Base, Standard, Elegance, Exclusive, Prestige і т.д. Опції, які включені в певну комплектацію, будуть коштувати дешевше, ніж вибір цих же опцій окремо.

Наприклад, німецькі виробники автомобілів, дозволяють замовити автомобіль в потрібній Вам комплектації і додати в нього ще на конвеєрі якісь опції. Наприклад, Ви хочете купити автомобіль в базовій комплектації, але обовязково хочете, щоб була камера заднього виду або підігрів сидінь.

Японські і корейські автовиробники зазвичай постачають автомобілі в певних комплектаціях і дозаказать будь-які опції в таку комплектацію неможливо. Це викликає певну незручність, але зате дозволяє знизити ціну автомобіля в цілому.

Набір опцій, які включені в базову комплектації весь час зростає. Зараз такі опції, як електросклопідіймач, електрорегульовані дзеркала, АБС, подушки безпеки водія і пасажира, кондиціонер, обігрів дзеркал і заднього скла, магнітола + СД + USB, присутні практично у всіх моделей.

За такі опції, як легкосплавні диски, електричний люк, камери заднього виду, парктроніки, дістронікі, шкіряний салон з електрорегулюванням сидінь, якісна мультимедійна система, навігаційна система доводиться доплачувати.

Які ж опції дійсно важливі, а від яких можна безболісно відмовитися?

Якщо мова йде про автомобілі преміального сегмента, то набір опцій всіх комплектацій дуже великий, багато системи повязані технічно один з одним, тому вибрати можна тільки специфічні опції, такі як колір салону, тип тканини або шкіри, підігрів керма, масажер і т.д.

Якщо ж автомобіль середнього класу, то варто подумати, що повинно бути, а від чого можна відмовитися. Наприклад, якщо штатна навігаційна установка коштує дорого, то можна просто купити навігатор: по-перше, дешевше, по-друге, комфортніше великий вибір таких пристроїв з можливістю простого оновлення карт.

Зазвичай додатково ставиться та техніка, яка робить використання автомобіля комфортнішим різні обігрівачі, килимки, чохли, музичні і мультимедійні системи, багажники або змінює його зовнішній вигляд диски, різні обважування, накладки.

Оригінальне обладнання

На нові автомобілі продавці пропонують обладнання, яке вироблене самим автовиробником, воно називається оригінальним. таке обладнання
ідеально підходить для установки на автомобіль, а на саме обладнання і установку дається гарантія. Коштують такі опції помітно дорожче, порівняно з аналогами.

Неоригінальні обладнання

Найчастіше на нашому ринку встановлюють різного роду сигналізації (іммобілайзери, сигналізації c звичайним брелоком і зворотним звязком, сигналізації з GMS модулем і управлінням через телефон). Установку сигналізації часто вимагають страхові компанії і банки при купівлі автомобіля в кредит.

Також часто встановлюються різного роду мультимедійні системи з навігацією, тюнером, камерою заднього виду, парктроніки. Таке обладнання обходиться значно дешевше штатного. Але якість його роботи не гарантується виробником і не підпадає під гарантійні зобовязання продавця.

Є неоригінальні опції, які багато хто встановлює на автомобілі, наприклад металевий захист двигуна, бризковики, захисна плівка для фар, стекол, лакофарбового покриття.

Окрема тема додаткового обладнання для любителів спортивного стилю автомобіля. Це можуть бути зовнішні аксесуари: спойлера, обтічники, спортивні диски, розширювачі арок, накладки на пороги, педалі і ін.

Це можуть бути колеса більшого діаметра, спортивні глушники, блокування для позашляховиків. Але установка такого обладнання потребує спеціальних знань, професійних навичок і проводиться в спеціалізованих центрах.

Так що ставити, а що ні?

Яке саме обладнання коштує встановлювати кожен вирішує сам, є якісь опції, до яких водій звик і не може комфортно експлуатувати свій новий автомобіль без них. Якісь опції не так важливі і без них можна обійтися.

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути