Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Туризм у 2021: де і як відпочити

img

Пандемія залишила яскравий відбиток на туристичній галузі у всіх країнах. Подорожувати як раніше вже не можна. Уявити можливість вільних польотів без ПЛР-тестів і масочного режиму неможливо. Чого слід очікувати у 2021 році? Чи зможемо ми повернутися у звичний спосіб життя? І які тенденції зявилися?

Туристична криза вплинула на і на економіку багатьох країн. Не так давно МВФ опублікувало статистику про зовнішній туризм за 2020 рік. У звіті видно, що Греція, Португалія, Марокко, Таїланд і Коста-Ріка зазнали збитків понад 3% від ВВП. Глобальний дохід в туристичній галузі 2020 року склав 447,4 млрд доларів. Це на 34,7% менше, ніж у 2019 році.

Як змінилися подорожі в період пандемії?

Змінилося загальне сприйняття туризму в очах українців. Поява безвізового режиму для мілленіалів стала відправною точкою в поліпшенні якості життя. Туризм ніколи ще не досягав свого піку, як у 2019 році. Навіть були випадки, що в Парижі та Амстердамі обмежували доступ до деяких обєктах через високу відвідуваність.

  • Популярність внутрішнього туризму

Українці стали більше подорожувати по Україні. У період коронавірусу кращим виходом стало звернути увагу на внутрішні маршрути. Взимку користуються популярністю Західна Україна, лижні курорти та великі міста — Львів, Харків, Київ. А влітку вся курортна активність була сконцентрована на узбережжі Азовського моря і в Одесі.

  • Переважання спонтанних поїздок над запланованими

Неможливо заздалегідь спланувати місце для відпочинку, адже карантин регулярно посилюють, закривають кордони та вводять локдаун. Навіть туристичні компанії йдуть назустріч клієнтам. Якщо раніше вимагали вносити передоплату за два тижні до вильоту, то зараз деякі туристичні агентства скоротили термін до декількох днів. Це не позбавляє повністю від ризику, але скорочує ймовірність закриття кордонів протягом трьох днів.

  • Скорочення прямих перельотів

Рейси регулярно скасовують, переносять, контролюють здачу ПЛР-тестів і змінюють правила вильоту. Тому досвідчені мандрівники самостійно підбирають рейси.

  • Диджиталізація відпочинку

Раніше можна було допустити поганий інтернет в готелі або незручне розташування розеток або меблів, то зараз це може повністю зіпсувати відпочинок або змусити скасувати бронь. Карантин перевів багатьох на віддалену роботу, а дітей — на дистанційне навчання. Необовязково чекати відпустки, адже працювати можна і на відпочинку.

Куди можна відправитися відпочивати в лютому?

Всю важливу інформацію, щодо режиму вїзду в інші країни для українців, Міністерство охорони здоровя вносить в інтерактивну карту. Туристам, які найближчим часом відправляються за кордон, пропонують зареєструватися в ДРУГ. Система створена, для того, щоб попереджати, а при необхідності, знаходити та допомагати українцям при настанні надзвичайних подій закордоном — природних катаклізмів, військових конфліктів

У «зеленій» зоні на 23 січня знаходяться Туреччина, Єгипет, Болгарія, Греція, Ісландія, Індонезія, Мексика, Домініканська Республіка, Мальдіви, Багамські острови та інші.

Кількість країн в «червоній зоні» 68, а на початку січня було 78.

Після відвідин «червоної зони» громадяни України повинні самоізолюватись або зробити тест на COVID-19. Правила вїзду для українців в усі країни можна перевірити на мапі МЗС.

Туристична страховка — обовязкова умова для поїздки за кордон, яка забезпечує захист життя і здоровя. Порівняти ціни та оформити турстраховки можна на Polis.ua. Онлайн-калькулятор підбирає індивідуальні пропозиції за найкращою ціною від страхових компаній.

#cтрахування від COVID-19 #туристичне страхування #туристичне страхування

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути