Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Навіщо потрібно пряме врегулювання в автоцивілці?

img

Вже 4 роки страхові компанії працюють з послугою прямого врегулювання. В страховій сфері ці два слова часто зустрічаються, але багато автомобілістів не заглиблюються у вивчення термінології, тому можуть втратити вигідний страховий поліс. За 2020 рік кількість договорів, які врегульовані компаніями, що пропонують цю процедуру, склало 27,4% ринку ОСЦПВ. 33,9% вимог було зафіксовано для виплати страхового відшкодування.

 1. Що таке пряме врегулювання?
 2. Чому вигідно оформляти автоцивілку з прямим врегулюванням або КАСКО?
 3. В яких випадках автовласник може скористатися послугою?
 4. Як оформити ОСЦПВ з прямим врегулюванням?
Що таке пряме врегулювання?

Пряме врегулювання — це можливість для «потерпілого» в ДТП звернутися у свою страхову компанію, де оформлений поліс ОСЦПВ, для отримання виплати. Доступна ця послуга тільки в 15 страхових компаній-членів МТСБУ — учасників системи, які підписали добровільну угоду. Ознайомитися з переліком страхових компаній можна на сайті МТСБУ.

Приклад як же працює ПУ:

Ви потрапили в аварію, де є постраждалою стороною. Ваша і водія-винуватця автоцивілки без послуги прямого врегулювання. Це означає, щоб отримати компенсацію, необхідно звертатися в страхову компанію винуватця ДТП і комунікувати з ними. Процедура може зайняти в середньому по ринку понад 70 днів, а тим більше незнайома СК не може гарантувати стовідсоткову виплату.

ЧИ

Ви потрапили в ДТП, але у Вас і у винуватця ДТП є поліс з прямим врегулюванням. Для відшкодування збитків досить звернутися у свою страхову, де була оформлена автоцивілка. Після виконання вимог СК, Ви отримаєте виплату. Процедура в середньому займає до 35 днів.

Тобто, якщо в першому випадку потрібно очікувати виплату від страхової компанії винуватця, то в другому — Ви звертаєтеся у свою страхову, яка гарантує компенсацію за короткий період.

Чому вигідно оформляти автоцивілку з прямим врегулюванням або КАСКО?
 • Захист від водіїв, які ігнорують покупку поліса ОСЦПВ

Так, це незаконно. Але статистика говорить про те, що приблизно 10% автомобілістів на дорозі не мають обовязкового страхування цивільно-правової відповідальності. Почуття авантюризму та екстриму переважає над здоровим глуздом. В такому випадку, доведеться звертатися в МТСБУ для отримання компенсації, але сам процес затягнеться на довгі місяці. КАСКО дає незалежність від інших учасників дорожнього руху і впевненість в отриманні збитку. Порівняти вартість КАСКО можна на Polis.ua.

 • Термін компенсування

Звертаючись в незнайому страхову компанію, яка могла продати дешевий поліс без перспективи подальшої виплати, можна втратити чимало часу і грошей. За даними Форіншурера термін отримання компенсації по ПУ займає 35 днів, а при роботі з СК поза системою — від 70 днів і більше.

 • Вибір надійної страхової, яка точно компенсує збитки

Страховий ринок перенасичений компаніями з поганим рейтингом і великою кількістю скарг. Існують страхові агрегатори, які співпрацюють з популярними страховими компаніями України. Вони підбирають і порівнюють страховки індивідуально під зазначені параметри. Біля кожної пропозиції знаходиться рейтинг МТСБУ. Чим він вищий — тим надійніше організація і тим вище ймовірність підтримки при ДТП.

В яких випадках автовласник може скористатися послугою?

Пряме врегулювання працює не у всіх випадках, тому потрібно знати особливості, що дозволяють отримати виплату у своїй страховій.

 • Аварійна ситуація сталася з двома учасниками (не більше), коли встановлена ​​відповідальність одного з водіїв. У цьому випадку оформляється Європротокол або залучаються співробітники поліції. Якщо ж вина автомобіліста не очевидна, тоді ДТП врегулюється в традиційному порядку.
 • Обидва учасники аварії мають чинний страховий поліс ОСЦПВ у страховиків-учасників системи прямого врегулювання.
 • Автомобілісти не перебувають під впливом алкогольного, наркотичного чи іншого виду спяніння, в тому числі під дією лікарських препаратів.
 • Виплата за прямим врегулювання здійснюється тільки по збитку транспортного засобу. Компенсація не виплачується, якщо збитки завдано життю або здоровю.
 • У страхових полісах немає виправлень даних, які впливають на факт наявності страхування і його розмір (в частині франшизи, строку страхування та ідентифікації забезпеченого ТЗ).
Як оформити ОСЦПВ з прямим врегулюванням?

При оформленні страховки на Polis.ua під кожним реченням страхової компанії зазначено включена послуга прямого врегулювання.

 1. Polis.ua пропонує розрахувати вартість ОСЦПВ за параметрами авто або за державним номером.
 2. При розрахунку за параметрами автомобіля вкажіть транспортний засіб.
 3. Виберіть обєм двигуна транспортного засобу.
 4. Далі вкажіть місто прописки, який зазначений у технічному паспорті. І вкажіть, чи використовуєте Ви машину для послуг таксі.
 5. Натисніть «Розрахувати» і вивчайте яке ОСЦПВ краще купити. Щоб переконатися в тому, що страхова компанія є учасником системи прямого врегулювання, розгорніть детальну інформацію про страховку.
 6. Після реєстрації, заповніть дані про авто, дані страхувальника та оплатіть.
 7. Протягом 5 хвилин страховий поліс прийде на електронну пошту.

#автоцивілка #страхування автомобіля #страхові компанії #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

 • Автоцивілка;
 • КАСКО;
 • Туристичне страхування;
 • ДЦВ;
Розгорнути