Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Страховий офіс у твоєму смартфоні

img

В сучасному ритмі життя, де варто бути в курсі всіх подій не можливо обійтися без смартфона, головним завданням якого є модернізація нашого життя. Телефон дає можливість завжди бути на зв’язку, слідкувати за подіями у світі та зберігає всю необхідну нам інформацію в додатках. Наразі всі компанії, що працюю в галузі обслуговування хочуть бути ближчі до своїх клієнтів, задовольняючи всі їхні потреби онлайн. Для цього вони створюють мобільні додатки, які надають можливість залишати на зв’язку з клієнтами 24/7.

Сервіс Polis.ua вдосконалює свої послуги та також створив для своїх користувачів мобільний додаток Polis.ua, який виконує функцію страхового офісу «в кишені». В додатку продубльовано всі послуги, що є на сайті, однак в більш зручному та доступному форматі. При першому вході ти маєш пройти реєстрацію за допомогою електронної адреси та вказати необхідні дані, після тобі стануть доступні всі послуги, що пропонуються.

Якщо ти уже є власником поліса страхування, що оформлений на Polis.ua, то в додатку перейшовши за послугою «Мої договори» ти маєш змогу переглядати всі умови твоєї страховки або ж є можливість додати поточний поліс, щоб він був збережений у твоєму акаунті. Ця послуга є досить зручною так, як ти маєш всю інформацію щодо своїх договорів страхування (навіть тих, які не оформлені на Polis.ua) у своєму смартфоні під рукою.

У власному профілі ти будеш отримувати сповіщення та мати доступ до всіх послуг, що пропонує сервіс. Наприклад, таких, як:

  • оформлення КАСКО за 1 хвилину від лідерів ринку та визначення ринкової ціни автомобіля по державному номеру;
  • туристичне страхування для розрахунку, якого варто вказати тільки напрямок подорожі, період подорожі та кількість туристів;
  • кредитування онлайн від 0% на день, перейшовши за послугою ти можеш порівняти ціни та умови кращих МФО України й вибрати найбільш вигідний для тебе;
  • оплата штрафів з отриманням електронної квитанції або ж автоматична перевірка їх наявності;
  • користування реферальною програмою від наших партнерів, отримавши винагороду за придбання послуги або товару;
  • страхування життя та здоровя онлайн вказавши всі необхідні для цього дані.

Додаток Polis.ua також надає послугу оформити новий поліс страхування ОСЦПВ онлайн за номером авто або за параметрами. Для цього варто тільки вказати номер транспортного засобу та місто реєстрації власника. Придбавши поліс в додатку ти отримуєш нарахування кешбеку 20%, по промокоду, який застосовується автоматично.

Ще однією перевагою додатку є те, що у випадку, коли виникають запитання, які потребують додаткових уточнень ти завжди можеш звернутися у службу підтримки. Перейшовши за послугою ти вибираєш зручний месенджер для зв’язку. Є варіант надіслати лист, написати в чат підтримки або ж звернутися на гарячу лінію. Спеціалісти у сфері страхування та фінансів нададуть тобі якісну консультацію та підкажуть відповіді на всі запитання.

Встановлюючи додаток Polis.ua ти відкриваєш для себе нові можливості сучасного, загальнодержавного онлайн страхування та отримуєш найкращі пропозиції від наших партнерів. Залишайся з нами на зв’язку 24/7, маючи якісний, фінансовий сервіс у своєму телефоні.

#страхування

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути