Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Те, чого ви точно не знали про Volkswagen: авто Гітлера і виробництво сосисок

img

Volkswagen один з найвідоміших у всьому світі автомобільний концерн. Раніше, Volkswagen виробляв автомобілі тільки під одним брендом, але в останні десятиліття Volkswagen AG, купило кілька інших брендів, які виробляють легкові, вантажні машини, автобуси та мотоцикли.

У цій статті ми коротко торкнемося історії саме бренду Volkswagen.

На початку 20 століття в Німеччині створювали проєкти для поліпшення життя простих людей.

Один з них був створення автомобіля, який могла дозволити собі будь-яка німецька сімя. Ідеальними умовами для цієї машини були такі: місткість пять посадкових місць, ширина колії 1200 мм, максимальні оберти 3500 об/хв, Максимальна швидкість 100 км на годину, витрата палива в середньому 8 літрів на 100 км.

Замовлення на розробку легкового автомобіля був отриманий відомим німецьким конструктором, засновником автомобільної компанії Porsche AG- Фердинандом Порше в 1934 році.

У 1935 році був проведений перший автомобіль. Назвали його Volkswagen.

У перекладі з німецького народний автомобіль. Випробування проводили протягом двох років.

У 1937 році була запущена серія VW30. За рік машина придбала зміни зовнішнього вигляду і стала виглядати як знайомий багатьом поколінням Beetle (Жук).

Для будівництва заводу було обрано місто Вольфсбурзі. Але війна перешкодила налагодити масовий випуск автомобілів. Було випущено всього 12 машин. На одній з них їздив сам Гітлер.

На одній з них їздив сам Гітлер.

Коли закінчилася війна завод потрапив під контроль англійців. Вони, з часом, налагодили виробництво автомобілів. Замовлення пішли з різних країн. Машини мали великий попит. Модель Жука вдосконалили й модернізували. Почали виробляти кабріолети та лімузини. Модель виявилася настільки вдалою, що її взяли за основу для створення нового класу автомобілів.

Однією з таких моделей став Transporter, або по-іншому, Volkswagen Bulli.

Ціна автомобіля була доступною, місткість здавалося досить значною, що робило його вкрай популярною у молоді 60-х 70-х років двадцятого століття. Завдяки любові «дітей квітів» до Volkswagen Bulli за ним закріпилося ще одне прізвисько «хіпі-мобіль».

У 1949 році Volkswagen був переданий ФРН (Федеративній Республіці Німеччині).

Цією подією ознаменувався новий етап розвитку і нарощування виробництва автомобілів.

На сьогодні Volkswagen найбільший автомобільний концерн. Він посідає перше місце у світі по виробництву транспортних засобів. До складу Volkswagen груп входить ще кілька всесвітньо відомих автомобільних брендів.

 • Audi
 • Bentley
 • SEAT
 • Lamborghini
 • Bugatti
 • Man и Scania
 • Ducati Motor
 • ItalDesign Giugiaro

За обсягом продажів саме бренд Volkswagen поступається тільки автомобільному гіганту Toyota.

Є ще маловідомий факт. Компанія Volkswagen займається виготовленням сардельок та ковбаси. В основному вона виробляє їх для співробітників концерну, а частина потрапляє в роздрібну торгівлю (приблизно півтора мільярда виробів в рік).

Компанія Volkswagen займається виготовленням сардельок та ковбаси.

Автоконцерн Volkswagen відомий в автомобільному світі цілою низкою інженерно-технічних і маркетингових інновацій і розробок. Чого вартий тільки легендарний автомобіль Golf, який давно виробляє Volkswagen. Він дав назву цілому класу автомобілів: автомобілі golf класу. Сам Volkswagen Golf є еталоном компактних хетчбеків зі спортивним характером.

Варто згадати про суперкар Veyron Bugatti, який був доопрацьований фахівцями Volkswagen. Максимальна швидкість якого досягає 432 км/г.

Досягнуті їм рекорди досі не зумів перевершити жоден з серійного виробництва автомобілів. За десять років було вироблено і продано всього 450 машин. Двигун Veyron від Volkswagen унікальний. Він проєктувався під роботу в 1001 л/с, але в реальності зумів видавати в три рази більше.

#автомобіль

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

 • Автоцивілка;
 • КАСКО;
 • Туристичне страхування;
 • ДЦВ;
Розгорнути