Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

ТОП-5 порад як не потрапити на шахраїв при оформленні автоцивілки

img

Нещодавно ми розповідали про шахрайство на OLX і, здавалося б, що обманів в інтернеті набагато більше, ніж у звичайному житті, але у сфері страхування це зовсім не так. Оформлення державного документа — автоцивілки, може супроводжуватися наступними проблемами при настанні страхового випадку. Які лайфхаки можна використовувати, щоб не попастися на пастку шахраїв?

1. Цифровий або паперовий поліс?

З 2017 року, коли Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердила впровадження електронного поліса ОСЦПВ, кількість зафіксованих випадків шахрайства зменшилася в кілька разів. Це повязано з тим, що при покупці цифрової автоцивілки дані вносяться в базу МТСБУ автоматично в день реєстрації, а в паперовому вигляді страховики повинні надати інформацію протягом двох робочих днів.

Також бланк можливо підробити. Дізнатися дійсний він чи ні, просто подивившись на нього, досить важко. Цифрову страховку моментально можна перевірити та побачити в базі. Таким чином при оформленні електронної автоцивілки шахрайство з боку страхових компаній виключено.

2. Рейтинг страхових компаній

Важливо звертати увагу на позицію страхової компанії в рейтингу МТСБУ, квартальні рейтинги Форіншурера та відгуки клієнтів. Зазвичай підозрілі компанії навіть не згадуються в цих ресурсах. А якщо були випадки шахрайства, то негативні відгуки легко виявити на форумах, фідбеках Google Maps і різних статтях.

Рейтинги складаються відповідно до кількості договорів, суми страхових премій, виплат і показників частки вимог, врегульованих до 60 і до 90 днів з моменту ДТП в процентах. Валові премії показують наскільки страхувальники довіряють компанії, і оформляють страховки, а виплати — кількість коштів, виплачених при настанні страхового випадку.

3. Приватні страхові агенти

Деякі автомобілісти звертаються до одиничних страхових представників, які пропонують придбати ОСЦПВ за зниженою ціною. Вони обіцяють дешево і швидко оформити автоцивілку — всього один дзвінок і поліс вже ваш. Але саме більшість обманів трапляються при співпраці з приватними агентами. Вони працюють з непопулярними страховими компаніями, де рідко покривається збиток.

Клієнти можуть роками звертатися до знайомого страховика і бути впевненим в ньому, поки не зіткнуться з аварійною ситуацією. Коли це відбувається, то може виникнути відмова у виплаті, або повідомлення про недійсний поліс.

4. Низька ціна

Вартість страховки ОСЦПВ у всіх страхових компаній приблизно однакова. Це повязано з формуванням ціни автогражданок. Вона залежить від базового тарифу і коефіцієнта коригування. Детальніше можна ознайомитися з процедурою і формулою розрахунку вартості страховки.

Не вірте страховикам, які обіцяють добру страховку за копійки. Надійним страховим компаніям потрібно враховувати можливість виплати по страховому випадку, якщо настане ДТП. Вони закладають цей параметр у вартість поліса ОСЦПВ.

Щоб дізнатися середню ціну на автоцивілку, скористайтеся онлайн-калькулятором. Вкажіть дані для розрахунку вартості або тип транспорту, обєм двигуна, місце реєстрації власника, і пропозиції від кращих страхових компаній з різною ціновою категорією будуть перед вами.

5. Офіційні сервіси підбору страховок ОСЦПВ

Перш ніж звернутися в певну страхову компанію, вивчіть пропозиції на ринку. Polis.ua — це сервіс-агрегатор, який підбере індивідуальні варіанти для автомобіля за найвигіднішою ціною з кешбеком від 10% на банківську карту при наявності промокоду. Онлайн-калькулятор одразу показує кошти, які повернуться при оформленні ОСЦПВ.

Рейтинг МТСБУ вказано біля кожної страхової компанії. Кількість «зірочок» це показник довіри та надійності.

Polis.ua співпрацює тільки з перевіреними й відомими страховиками. Оформлення електронного поліса економить до 20%, в порівнянні з бланковим полісом. Підбір страховки, заповнення анкети, схвалення страхової компанії та отримання поліса на email — потрібно всього 5 хвилин.

#автомобіль #автоцивілка #ОСЦПВ #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути