Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Як перевірити посвідчення водія онлайн?

img

Зявився новий сервіс для перевірки даних водійських прав, який розробив і випустив Головний сервісний центр МВС. Він дозволяє швидко і зручно перевірити справжність документа і відкриті категорії, ввівши всього лише серію і номер посвідчення водія.

Для перевірки потрібно вказати серію і шестизначний номер водійських прав у відповідних полях. Якщо дійсно існують такі дані в базі Єдиного державного реєстру МВС, то на екрані зявляться відомості, які вказані на бланку посвідчення. Особисті дані автомобіліста видно не буде.

Потрібно врахувати, що сервіс буде показувати інформацію тільки про посвідчення, видані після 2013 року включно.

Також крім водійських прав, сервіс МВС допоможе перевірити свідоцтво реєстрації транспортного засобу. Щоб перевірити, чи достатньо ввести його серію і номер.

Де може стати в пригоді?

Цей сервіс буде корисний для представників інших держав, яким необхідно перевірити інформацію про видачу посвідчення водія в Україні, зокрема, представникам Румунії, Польщі, Угорщини, Німеччини, Італії — при обміні українського водійського посвідчення на національні, зазначив перший заступник Головного сервісного центру МВС Юрій Смольянінов.

Корисним буде для бізнесів, які повязані з автомобільною діяльністю. Наприклад, курєрською доставкою, таксі або здачею автомобіля в оренду. Таким чином при влаштуванні на роботу роботодавець може моментально перевірити наявність прав у майбутнього співробітника. Крім того, при здачі в оренду машини можна точно переконатися, що людина, яку обслуговують, має водійське посвідчення.

У сервісу є й англомовна версія, що зручно іноземним туристам, які знімають машину на певний термін.

Рекомендуємо протестувати нову розробку держави для автовласників. Також для того, щоб оформити ОСАГО, КАСКО, ДЦВ за 5 хвилин скористайтеся сайтом-агрегатором Polis.ua.

#автомобіль #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути