Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Страховий поліс тепер в Apple Wallet

img

Для власників смартфонів Apple зявилася додаткова можливість, що дозволяє зберегти куплену на polis.ua страховку в єдиний електронний гаманець.

Що таке електронний гаманець?

Мобільний додаток Wallet (раніше Passbook) це програма зберігання даних платіжних карт, різних карт лояльності магазинів, кафе, ресторанів, посадочних документів на літак, квитків в театр, кінотеатр, купонів тощо. Програма є вбудованою у стандартний пакет додатків iPhone і повязана з платіжною системою Apple Pay.

Завдяки додатку Wallet, можна на смартфоні здійснювати покупки в інтернеті, реєструватися на рейс, здійснювати нарахування або списання бонусних балів, сканувати електронні квитки і ще багато іншого. Також дуже зручно дивитися інформацію в електронному вигляді, не використовуючи пластикові карти або паперові квитки, оскільки в програмі зберігаються необхідні дані, наприклад, баланс балів на картці лояльності, кінцева дата дії знижки, номер місця у квитку тощо.

Страховка в гаманці

Тепер Ваш страховий поліс, куплений на сайті polis.ua, також можливо завантажити у гаманець. В такому випадку, Ваша страховка завжди буде під рукою, навіть якщо немає підключення до інтернету.

Існують наступні варіанти додавання страховки у гаманець:

 • Через мобільний додаток Polis.ua. Для цього потрібно в програмі прокрутити екран вниз, знайти функцію «Правити карти», після чого натиснути кнопку «Знайти ПО для Wallet». Серед списку партнерів, з якими співпрацює додаток, легко можна знайти Polis.ua.
 • Здійснивши оплату в системі Apple Pay, можна натиснути кнопку повідомлення додатку Wallet.
 • Переслати в месенджері або поштою.
 • Завантажити через веб-браузер Safari (при цьому потрібно ввімкнути синхронізацію Wallet через iCloud).
 • За допомогою функції AirDrop.
 • Зберегти документ на компютері Mac.
Як управляти полісом (неплатіжною картою в Apple Wallet)?

Для редагування даних необхідно відкрити електронний гаманець і обрати поліс зі списку неплатіжних карт, а потім знайти значок i, щоб перейти до управління налаштуванням та подивитись потрібну інформацію. Поліс перевернеться, і на звороті можна здійснити наступні дії:

 • видалити його;
 • відправити електронну копію страховки через месенджер, AirDrop або пошту;
 • оновити інформацію про страховку;
 • відкрити або встановити додаток Polis.ua;
 • підключити або вимкнути автоматичне оновлення даних;
 • підключити або відключити функцію відображення повідомлень щодо страховки, на заблокованому екрані телефону.

На зворотному боці поліса страхування також може бути показана інша корисна інформація, така як контактні дані страхової компанії, цікаві діючі акції тощо.

Чи безпечно зберігати дані в Apple Wallet?

Пристрої Apple вважаються одними з найбільш захищених у світі. Було докладено чимало зусиль, щоб популяризувати iPhone, iPad і компютери Mac в якості гаджетів з підвищеною стійкістю до злому. Тому завантажуючи інформацію в електронний гаманець, можна не хвилюватися про її безпеку.

#страхування

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

 • Автоцивілка;
 • КАСКО;
 • Туристичне страхування;
 • ДЦВ;
Розгорнути