Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Охоронні системи для автомобіля - що вибрати?

img

Практично всі власники автомобілів рано чи пізно стикаються з необхідністю установки захисних систем на автомобіль, щоб запобігти його викрадення, розтин або пошкодження. На ринку є багато систем і пристроїв, що дозволяють більш-менш надійно захистити автомобіль від наведених вище загроз.

Технічно ці системи можна розділити на:

  • електронні
  • механічні

Механічні охоронні системи захищають автомобіль в основному від угону, це можуть бути спеціальні замки на коробку передач, замки на капот, блокатори рульової колонки або педалей.

У разі спроби розтину або викрадення автомобіля з механічною охоронною системою, злочинці стикаються з необхідністю розблокування органів управління автомобіля. На це зазвичай іде якийсь час, або злочинці не зможуть зламати блокіратор через відсутність необхідних технічних засобів або інструментів.

Ці системи досить надійні, для їх розблокування необхідно фізичне злом органів управління автомобіля, що в кінцевому рахунку може відлякати потенційних викрадачів від розтину або викрадення даного автомобіля.

Друга велика група захисних пристроїв електронні

Треба відзначити, що ці охоронні системи за обсягами продажів набагато перевищують механічні.

Це повязано з тим, що сучасні автомобілі містять велику кількість електронних систем і блоків. Автомобіль буквально «нашпигований» всілякими блоками управління, компютерами, датчиками, радарами, камерами, електронними блокаторами, навігаційними установками, GPS навігаторами та іншими пристроями.

Всі системи автомобіля управляються і контролюються електронними блоками, компютерами і тому застосування електронних охоронних систем логічно вписується в загальну систему управління і захисту автомобіля.

Треба відзначити, що багато нові автомобілі вже оснащені системами. Перш за все це іммобілайзер. У ключі або брелоку автомобіля зберігається мікрочіп, який при включенні запалювання автомобіля звязується з блоком-приймачем, розташованому в районі замку або кнопки запалювання. Якщо приймач не розпізнає ключ, то відбувається блокування пуску автомобіля.

Ще на заводі можуть встановлювати захисні системи, які спрацьовують на відкриття дверей ключем, якщо автомобіль був закритий оригінальним брелоком.

Найбільш просунуті системи, що встановлюються на автомобілі, відстежують стан брелока-мітки, і, коли власник автомобіля підходить до дверей і береться за ручку, автомобіль відкривається і розблокується.

Але що робити, коли на Вашому автомобілі немає таких систем?

На ринку присутня велика кількість охоронних систем від відомих і не дуже виробників.

Захист на будь-який смак і гаманець:

  • Мітки-іммобілайзери
  • Сигналізації зі зворотним звязком
  • GSM сигналізації з оповіщенням та управлінням по смартфону
  • GPS трекери з відстеженням розташування автомобіля і можливістю керувати деякими функціями такими, як запуск або блокування двигуна.

Виробники складних електронних охоронних систем пропонують різні комплектації своїх пристроїв, від базових до повних. Часто ці системи масштабовані, тобто можна спочатку встановити базовий пакет, а потім доставити додаткові опції. Крім того, є спеціальні мобільні додатки для зручності контролю місцезнаходження автомобіля.

З невеликою натяжкою до охоронних систем можна віднести також відеореєстратори і оглядові камери. Такі пристрої дозволяють водіям контролювати ситуацію перебуваючи всередині автомобіля і вживати необхідних дій у разі небезпеки.

Яку з систем ставити додатково залежить від того, де Ви зберігаєте автомобіль, як часто залишаєте його в місті на неохоронюваних стоянках, наскільки великий за статистикою ризик викрадення автомобіля відповідати вашому холодильнику.

Як альтернативу охоронних систем можна розглядати страхування автомобіля від будь-яких ризиків. Така страховка КАСКО буде не дешевою, але ви не витрачаєтеся на дорогі сигналізації і вночі спите спокійно

#каско #ОСЦПВ #страхування автомобіля

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути