Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Витрачай отримуючи більше разом з програмою накопичення FISHKA

img
Хочеш здійснювати покупки вигідно, з користю для себе?

Тоді не втрачай можливості стати власником програми накопичення FISHKA та отримувати винагороди за щоденні покупки. Для активації послуги переходь на сайт myfishka.com та оформляй картку online вибравши послугу «Зареєструвати картку». Її наявність допомагає економити кошти без зайвих турбот та використовувати отримані бали при оформленні страховки на сайті Polis.ua.

FISHKA для Polis.ua це кешбек до 25%, який отримує користувач на відкритий баланс у вигляді балів за певні онлайн-покупки на сайті, далі їх можна накопичувати та витрачати при інших купівлях. Бали це умовні гроші, якими ти можеш оплатити до 20% вартості полісів автоцивілки та 30% туристичної страховки.

Як отримати кешбек від Polis.ua на картку FISHKA?

У випадку, якщо ти ще не є власником картки FISHKA, сервіс Polis.ua запропонує відкрити нову картку та після оформлення страхового поліса автоматично зарахує кешбек на неї.

Якщо ти уже оформив програму накопичення, то тобі залишається тільки зареєструватися на сайті Polis.ua та вказати номер телефону, до якого прив’язана картка FISHKA. При процедурі оформленні страхового поліса Polis.ua автоматично додасть твою картку та запропонує зарахувати накопичення на неї. Хочеш отримати кешбек на картку, яка прив’язана до іншого номеру телефону, тоді сервіс запропонує ввести її номер самостійно.

Які переваги користування карткою FISHKA на Polis.ua ?

При оформленні товарів на Polis.ua власники картки FISHKA отримують гарантований кешбек 10% без додаткових промокодів. Однак, якщо ти все-таки маєш промокод, то розмір кешбеку може досягати 25%. В цьому випадку є три варіанти виведення коштів на банківську карту, на поповнення рахунку мобільного телефону або на особисту картку FISHKA. Підключаючи друзів ти автоматично отримуєш кешбек 10% за їх покупки на сайті Polis.ua. Перераховані кошти також можна вивести на банківську картку, на поповнення рахунку мобільного телефону або на особисту накопичувальну картку.

Важливо враховувати той факт, що бали Fishka нараховуються на суму платежу, яка оплачена з банківської картки. Наприклад, 20% вартості страховки оплачується балами Fishka, а 80% банківською карткою. Нові бали будуть нараховані за 80% від суми платежу.

Як відстежувати баланс балів на власній карті?

Завантажуй мобільний додаток Polis.ua та май усе необхідне під рукою. Встановивши додаток на смартфон ти зможеш слідкувати за балансом на відкритому рахунку та здійснювати інші операції стосовно твого полісу страхування.Також є можливість перевіряти баланс у додатку або на сайті FISHKA. При замовленні в улюблених інтернет-магазинах через сервіс Fishka online ви зможете повертати до 10% від суми покупок балами на картку. Або ж отримати плюс в карму перерахувавши всі отримані бали на добрі справи. Проєкт «Благодійність» уже більше 3-х років допомагає людям з обмеженими можливостями реалізувати свої мрії та відчувати підтримку інших небайдужих людей. Тому отримуй винагороди від FISHKA при оформленні страховки на Polis.ua та ставай частиною власне вибраного, благодійного проєкту.

#fishka #промо

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

  • Автоцивілка;
  • КАСКО;
  • Туристичне страхування;
  • ДЦВ;
Розгорнути