Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

"Бізнес під ключ" в сфері електронного страхування

img

Кількість покупців страховок, які вважають за краще електронний поліс паперовому, у 2020 році збільшилося на 7%. В окремих страхових компаніях продажі е-страховок виросли до 50%. Це говорить про те, що сфера онлайн-страхування набирає з кожним роком більшої популярності, а з впровадженням програми Дія диджиталізацію підтримує навіть держава.

 1. З якими проблемами стикаються страховики співпрацюючи безпосередньо з агентами?
 2. Які мінуси співпраці у страхового посередника зі страхувальником безпосередньо?
 3. Платформа B2B від Polis.ua
 4. Які переваги роботи на платформі Polis.ua?

Оформлення електронних полісів спрощує агентську діяльність різних підприємств. Наприклад, СТО, заправки, автосалони, банки припиняють роботу з паперовими бланками ОСЦПВ і переходять на роботу онлайн. Таким чином нестрахові організації отримують пасивний дохід, продовжуючи займатися своєю спеціальністю.

Популярність роботи агентських організацій вражає — кількість продажів може перевищувати діяльність самих страхових компаній. Це повязано з тим, що автомобільна тематика організацій дозволяє зібрати зацікавлену клієнтську базу, а більш тривалий досвід роботи у сфері електронної комерції —спростити процедуру оформлення документів.

З якими проблемами стикаються страховики співпрацюючи безпосередньо з агентами?

Безумовно, продажі компанії від агентської роботи збільшуються в кілька разів, що є основною перевагою. Але іноді логістика створює серйозні проблеми. Всі зусилля спрямовані на підтримку конкуренції, контроль збереження паперових бланків, перерахування страхових платежів, формування максимальної агентської винагороди та внесення даних в систему по фотографіях договорів агента в месенджері. Також важливим є контроль всіх вимог МТСБУ і Нацкомфінпослуг для уникнення санкцій.

Вся увага зосереджена на організаційних моментах, а на питання маркетингу, обслуговування і продажів часу просто не вистачає.

Які мінуси співпраці у страхового посередника зі страхувальником безпосередньо?

В першу чергу, робота страхового брокера не обмежується однією страховою. Страхові платежі приходять від різних агентів різних страховиків. При цьому, облік повинен вестися по кожному полісу протягом двох днів від дати реєстрації страховки. Організація виплати партнерської винагороди починається з моменту нагадування страховий про термін виплати коштів. Далі оплата здійснюється по агентської мережі.

Часу на фільтрування страхових пропозицій, клієнтоорієнтованість і маркетинг недостатньо.

Створення єдиної платформи для посередництва між брокерами та страховими агентами, де існував би доступ до всіх страхових продуктів України з максимальною агентською винагородою, усунуло б всі наявні проблеми як і посередників, так і страхових компаній. Звітність, документообіг та організація пішли б на другий план, а першорядним завданням стали б продажі.

Polis.ua пропонує платформу, яка надає весь необхідний інструментарій для бізнесу електронного страхування.

Модель співпраці передбачає розвязання всіх проблем, з якими доводиться стикатися в паперовій сфері страхування. Партнер отримує всі необхідні звіти про продажі та щомісячну комісійну винагороду за продажу. Polis.ua повністю адмініструє відносини зі страховими компаніями, а партнер концентрується тільки на продажах.

Платформа B2B дозволяє продавати такі електронні продукти, як ОСЦПВ, ДЦВ, туристичне страхування, страхування здоровя, страхування від COVID-19, страхування нерухомості, оплата штрафів ПДР, зміна постачальників газу, лідогенераціі КАСКО і кредитні продукти (онлайн кредит/авто лізинг). Партнер визначає перелік продуктів, а також список страхових і фінансових компаній з якими хоче працювати.

Які переваги роботи на платформі Polis.ua?
 • Зручний особистий кабінет для контролю каналів і кількість продажів.
 • Брендований лендінг. Ми виконуємо всю технічну частину і підготуємо середу для облікових записів.
 • Великий набір способів оплати завдяки системі Liqpay.
 • Гнучка система винагороди.
 • Статистика по агентах. В особистому кабінеті контролюйте свій заробіток і продажу агентів.
 • Оформлення з особистого кабінету.

Отримайте демо-доступ для знайомства з усіма інструментами платформи, які дозволять структурувати бізнес і поліпшити показники продажів.

#страхові компанії #страхування

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

 • Автоцивілка;
 • КАСКО;
 • Туристичне страхування;
 • ДЦВ;
Розгорнути