Курс НБУ:

USD

27.98

EUR

33.48

Новий вид страхування: COVID-19

img

Пройшов рік з початку пандемії коронавірусу. Ніхто не очікував, що карантин затягнеться надовго і буде стільки хворих. На жаль, по цей час ми живемо в соціальній дистанції та непокоїмося про своє здоровя і своїх близьких. Також ми чули про смертність, важкі ускладнення і коштовне лікування. Що ж можна зробити, щоб захиститися від COVID-19?

Оформлення страховки від COVID-19 зявилося відносно недавно. До цього страхування від коронавірусу входило в страховий поліс життя і здоровя. Попит захисту конкретно від коронавірусної хвороби зросла в кілька разів, тому Polis.ua пропонує оформити страховий поліс від COVID-19 за вигідними умовами.

Скільки коштує оформити страховку від коронавірусу?

Вартість поліса залежить від терміну укладання договору і страхової суми. Щоб дізнатися, скільки коштує страховий поліс, скористайтеся онлайн калькулятором. Вкажіть свій вік і сервіс запропонує варіанти від страхових компаній МСК і ВУСО. Скоро зявляться пропозиції від страхових компаній Оберіг і ARX. Регулюйте параметри (страхова сума і термін), щоб змінити ціну та умови. Наприклад, мінімальна ціна страхового поліса від МСК на 6 місяців 180 грн.

Чому вигідно оформити страховку від коронавірусу?
 • Фінансова підтримка для забезпечення дорогого лікування та реабілітації. Вартість стаціонарної терапії для одного тяжкохворого з коронавірусною інфекцією на ШВЛ обходиться державі в 45 000 грн, але цих грошей недостатньо. Ці витрати сімя бере на себе. Страхова компанія матеріально забезпечує хворого з чинною страховкою.
 • 100% гарантія виплат від надійних страхових компаній України. Polis.ua співпрацює з компаніями, які входять в рейтинг МТСБУ та InsuranceTop.
 • Вік страхового покриття від 0 до 85 років. Багато СК відмовляють людям похилого віку та пенсіонерам в страхуванні від COVID-19 через високого ризику виникнення ускладнень.
Що покриває страховка від COVID-19?

Страхові ризики відрізняються в залежності від тарифу (Lite, Comfort, Exclusive, Premium) і страхової компанії. Детальніше ознайомитися c умовами можна при виборі пропозиції та страхової суми. Виплати здійснюються за такими страховими ризиками:

 1. Відшкодування витрат на тест для виявлення COVID-19, який показав позитивний результат;
 2. Факт захворювання коронавірусів, який підтверджений в сертифікованій лабораторії;
 3. Стаціонарне лікування коронавірусної інфекції та виниклих ускладнень;
 4. Амбулаторне лікування коронавірусної інфекції та виниклих ускладнень;
 5. Виникнення середніх і важких ускладнень (пневмонія та інші);
 6. Потрапляння страхувальника в реанімаційне відділення;
 7. Смерть в результаті захворювання.
Як порахувати страхову виплату?

Страхова виплата розраховується виходячи з умов договору. Максимальна сума виплати можлива в разі смерті застрахованої особи в результаті коронавірусної інфекції, і вона дорівнює страховій сумі тарифу від 15 000 грн до 200 000 грн.

Наприклад, страховий тариф Premium на 50 000 грн від МСК компенсує такі ризики:

 • Максимальна сума виплати за стаціонарне лікування 20 000 грн
 • Максимальна сума виплати за амбулаторне лікування 5 000 грн
 • Летальний результат з огляду на розвитку коронавірусної хвороби 50 000 грн
Коли починає діяти страховка?

Якщо укладається договір з компанією МСК, то старт договору через 10 днів після оплати. Попередньо не потрібно здавати ПЛР-тест і надавати аналізи. Договір з СК ВУСО починає діяти наступного дня після оплати договору.

Рекомендуємо особливо звернути увагу на страхування від COVID-19 людям старше 45 років. Ускладнення виникають найчастіше у дорослих і літніх.

#cтрахування від COVID-19 #здоров'я #страхування

Підписуйтесь на нашу телеграм групу. Багато цікавої інформації та розіграші цінних призів!

Заробляй разом з друзями!

Запрошуй друзів та знайомих і отримуй кешбек разом з ними.

Повертаємо 20% від платежів залучених клієнтів.

POLIS.UA в цифрах 2020 р

> 110 тис

Оформлено Автоцивілок

> 27 тис

Оформлено ДЦВ

> 17 тис

Туристичних страховок

> 115 млн

Сума платежів

Отримайте готовий "бізнес під ключ"

Вам не потрібно підписувати агентські угоди з безліччю страхових компаній. Один договір з POLIS.UA і Вам доступні продукти всіх страхових компаній.

Дізнатися більше
готовый бизнес под ключ

Пишаємося співпрацею

Онлайн страхування разом з POLIS.UA

Страхування - невід'ємна частина життя сучасної людини. Для багатьох важливо убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат. Саме для цього більшість звертається до страхових компаній, щоб оформити страховий поліс.

Страхування на будь-який випадок життя

Існують добровільні і обов'язкові види страхування. На сайті ви можете купити Автоцивілку, або будь-яку іншу страховку для автомобіля, майна, життя або подорожі. Наш страховий сервіс пропонує всі види полісів:

 • Автоцивілка;
 • КАСКО;
 • Туристичне страхування;
 • ДЦВ;
Розгорнути